Outler Park Szczecin razem z Pogoń Szczecin FSMiło nam poinformować, że Outlet Park Szczecin został Partnerem wydarzeń sportowych dla dzieci organizowanych przez Pogoń Szczecin FS - turnieju piłkarskiego Zakończenie wakacji 2023 oraz finału Ogólnopolskiego turnieju o Puchar Floriana Krygiera 2023.  Serdecznie witamy na pokładzie i dziękujemy, że uczestniczycie w procesie kształcenie i wychowania dzieci od najmłodszych lat, w duchu zdrowego i sportowego trybu życia.

Z okazji zawarcia umowy przeprowadziliśmy rozmowę z Aleksandrą Makowską – managerką ds. marketingu w Outlet Park Szczecin.  

Od kiedy kibicuje Pani Pogoni?
Wspólnie z rodziną od wielu lat śledzimy poczynania klubu wspierając oklaskami drużynę podczas organizowanych meczów. I mimo, że nie jestem rodowitą szczecinianką to po zamieszkaniu w tym mieście, lokalność drużyny i jej osiągnięcia były dla mnie mocno zauważalne. Barwy Pogoni można znaleźć we wszystkich częściach miasta. Na każdym kroku widać duże wsparcie mieszkańców dla najlepszej drużyny w Szczecinie.

Dlaczego zdecydowaliście się na wsparcie działań związanych z promocją aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży? 
Dzieci uprawiają sport przede wszystkim dla przyjemności i czerpią z tego dużo radości. Wspierając promocję aktywności fizycznej oraz edukując w zakresie zdrowego stylu życia łączymy przyjemne z pożytecznym. To ważne i potrzebne działania pod którymi się podpisujemy. Dodatkowo sport to nie tylko ruch, ale również kształtowanie charakteru młodych ludzi, dlatego chętnie włączamy się w wydarzenia sportowe organizowane przez Pogoń Szczecin.

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług? 
Outlet Park Szczecin to jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim. Mieścimy się na ul. Struga 42 przy wjeździe do Szczecina. Łatwy dostęp i szeroka oferta naszego obiektu sprawia, że odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale również całego regionu. Posiadamy obszerny parking z nowoczesnym, bezbiletowym systemem parkowania, który już wkrótce będzie można obsługiwać również w naszej aplikacji centrum.  Również dzięki naszej aplikacji klienci mogą otrzymywać nagrody. To proste klient robi zakupy a my go za to nagradzamy.

Jesteśmy jedynym w regionie centrum z bogatą i wyróżniającą się ofertą produktów od wiodących marek dostępnych w atrakcyjnych cenach, dlatego pozostaje jedną z ulubionych destynacji zakupowych w regionie. Ze względu na obecną sytuację ekonomiczną, która wpływa na zasobność portfeli Polaków, klienci jeszcze intensywniej niż wcześniej poszukują okazji. W myśl jednego z wiodących obecnie trendów konsumenckich, czyli value for money, wybierają oni produkty dostępne w okazyjnych cenach, jednocześnie nie rezygnując z jakości. Polacy chcą ubierać się stylowo, stawiając jednocześnie na jakość, która będzie dobrze się nosić, a to wszystko ma być dostępne w atrakcyjnej cenie. W Outlet Parku odpowiadamy na te potrzeby.

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty? 
Outlet Park  to unikatowy projekt, będący pierwszym tego typu obiektem w Polsce łączącym ofertę normalnego centrum handlowego i centrum wyprzedażowego. W części outlet znajduje się ok. 115 sklepów znanych marek oferujących swoje produkty, wśród nich tak popularne jak: adidas, Big Star, Bytom, Calvin Klein, Ecco, Levi’s, Martes Sport, Mountain Warehouse, Nike, czy Tommy Hilfiger i Smyk MEGA STORE, a już wkrótce nasi klienci będą mogli cieszyć się nową marką Lacoste i biurem podróży TUI. Produkty oferowane w tych sklepach są przecenione od 30 % do 70 % od ceny detalicznej, codziennie, przez cały rok. To właśnie w Outlet Park można upolować najlepsze okazje, kupować mądrze, oszczędzając pieniądze.  
Nie zapominamy przy tym o rozwijaniu naszej propozycji gastronomiczno-rozrywkowej, gdyż wiemy, jak ważną częścią procesu zakupowego są możliwości spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Właśnie dlatego klienci Outletu mogą zrelaksować się podczas seansu w kinie Helios, odbyć trening w klubie fitness ZDROFIT, skorzystać z pomocy medyków w klinice medycznej Dom Lekarski należącej do Grupy Medicover jak również zrobić zakupy spożywcze w supermarkecie Netto.

Pierwsze piłkarskie święto przy Twardowskiego już 1 i 3 września, w którym weźmie udział przeszło 480 zawodników. Zapraszamy wszystkich kibiców.