Rejestracja zawodnika PZPN


Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek  Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Rejestracja każdego zawodnika jest wymogiem Programu Certyfikacji PZP, w którym bierze udział Fundacja. Z uwagi na ochronę danych osobowych nie mogą tego zrobić pracownicy Fundacji i prosimy o samodzielną rejestrację swoich dzieci.

Instrukcja rejestracji

Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i zajmuje około 10 minut (proszę przygotować zdjęcie dziecka oraz nr PESEL) i składa się z kilku kroków:

  1. Proszę wejść na stronę http://www.laczynaspilka.pl - po wejściu na stronę w prawym górnym rogu wybierz: ZALOGUJ SIĘ (dla osób które mają już profil) lub ZAREJESTRUJ SIĘ (dla osób bez profilu)
  2. WYPEŁNIJ DANE (dane rodzica) - po wypełnieniu arkusza rejestracyjnego system poprosi o weryfikację adresu e-mail.
  3. Po akceptacji regulaminu powinna wyświetlić się strona z wyborem kilku ikonek - wybieramy DLA ZAWODNIKA (jeżeli nie wyświetli się ta strona w menu obok Imienia i Nazwiska z prawej strony wybieramy Moje Profile - DLA ZAWODNIKA) Musimy utworzyć nowy profil i wybieramy
  4. ZAREJESTRUJ DZIECKO JAKO ZAWODNIKA - uzupełniamy dane rodzica następnie dane dziecka
  5. Po zakończonej rejestracji wchodzimy w PROFIL ZAWODNIKA I wybieramy ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W ODDZIALE SZKÓŁKI (http://pilkarskienadzieje.eu)

Ewentualne pytania dotyczące programu można kierować do Działu Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl, tel. 732 122 222.