Ogólnopolski Turniej Pogoń Szczecin Football Schools o puchar Floriana Krygiera 2021 r.

Turniej jest współfinansowany ze środków Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Projekt skierowany do dzieci szkół podstawowych w wieku 7 – 13 lat. Główna koncepcja została opracowana na gruncie rozbudowanego turnieju piłki nożnej, w ramach którego organizowane są dwa turnieje eliminacyjne oraz  finał. Eliminacje odbywają się w wybranych lokalizacjach dla drużyn z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego w okresie czerwiec - sierpień. Finał organizowany jest na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie, w którym udział biorą zwycięzcy eliminacji oraz drużyny z całej Polski.