Turniej rodzinny "Tata i Ja" z Pogoń Szczecin FSW najbliższą sobotę 15 czerwca, Pogoń Szczecin Football Schools organizuje na boiskach Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży turniej piłkarski z okazji Dnia Ojca. To już siódma edycja przedsięwzięcia i wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny pobijemy rekord frekwencji.

Ideą turnieju jest podjęcie wspólnej, międzypokoleniowej aktywności, która integruje, wzmacnia więzi rodzinne i kształtuje u dzieci pozytywne wzorce aktywnych rodziców i dziadków. W evencie weźmie udział przeszło 100 dwuosobowych drużyn (nie ma już wolnych miejsc dla zainteresowanych udziałem w turnieju), składających się z dziecka i osoby dorosłej. W tym zamierzeniu nie ograniczamy się tylko do ojców. Piłka nożna łączy, a nie dzieli, zatem nasi podopieczni otrzymają wsparcie taty, mamy lub dziadków. Nie mamy wątpliwości, że czeka nas moc sportowych emocji i mnóstwo dobrej zabawy.

Nic tak nie cementuje relacji, jak sportowa pasja. Rodzice maluchów wspierają swoje dzieci nie tylko podczas treningów i na turniejach, ale również kopiąc z nimi w piłkę. Dowód? Zapraszamy do weryfikacji w najbliższą sobotę!

Organizację turnieju wspiera Pogoń Szczecin, Franc Home Development, ZCI Pajos, Pallada Ubezpieczenia, Kibice Razem. Opiekę medyczną zapewni Doktor Spondylus (Sportpak.pl)