Turniej OKS R-Football Goleniów dla rocznika 2007W sobotę 29 lutego drużyna Młodzików brała udział w kolejnym turnieju halowym. Tym razem gościliśmy na turnieju organizowanym przez OKS R-Football Goleniów dla rocznika 2007. Nasza drużyna po bardzo dobrej grze zajmuje wysokie 3 miejsce. "Tego dnia byliśmy bardzo dobrze dysponowani. Cała drużyna zasługuje na ogromne słowa uznania. Chłopcy wykonali kawał dobrej pracy na obozie, a przede wszystkim na treningach. Widać tego efekty - potrafimy podjąć rywalizację z pozytywnym skutkiem z drużynami z rocznika 2007, choć nasza drużyna to głównie chłopcy z rocznika 2008." - komentuje trener Tomasz Binkowski. Mateusz Borowski uzbierał 6 trafień i zdobył nagrodę króla strzelców turnieju. Skład drużyny: Mateusz Borowski Jan Kaschta Zoran Fate Natan Mahmoud Oliwier Santarek Michał Juda Amadeusz Mazurek Sebastian Kłosowski Tymon Aniołkowski Wielkie podziękowania dla gospodarzy turnieju OKS R-Football Goleniów za zaproszenie oraz świetnie przygotowany i zorganizowany turniej! \\